Stanowisko
: Fryzjerka
Doświadczenie
: 25 lat
Przebojowa mistrzyni grzebienia i nożyczek z wielkim wyczuciem.Posiada ogromną pasją do zawodu. Specjalizuje się w upięciach oraz szalonych koloryzacjach. Jej sympatyczne i wesołe podejście do klienta sprawia, że każda wizyta u niej do sama przyjemność.
Poznaj innych pracowników salonu Kataluna
Jesteśmy utalentowanym zespołem fryzjerów. Ciągle doskonalimy nasze umiejętności uczestnicząc w różnych szkoleniach
[vc_row][vc_column][vc_column_text]Specjalizuje się w męskich fryzurach, a także stylizacjach brody.
Fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala jej na podejmowanie się najbardziej wymagających fryzur. Specjalizuje się w męskich fryzurach, a każdy klient jest zadowolony efektu końcowego. Potrafi zaspokoić największe wymagania tych osób o szczególnych oczekiwaniach.
Jest perfekcjonistkom, co widać po wspaniałych warkoczach, jakie wyczarowuje na głowach dziewczynek.
Z natury jest małomówna i zamknięta w sobie, ale kiedy już uśmiech pojawia się na jej twarzy, zaraża optymizmem każdego.
W Kataluna pracuje od 10 lat i przez ten czasu zyskała sobie duże grono zaufanych klientów.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
[vc_row][vc_column][vc_column_text]Fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem, jest z nami od 2006 roku. Interesuje się tym, co nowego pojawia się w modzie i skutecznie to wykorzystuje. Zna i stosuje wiele technik, dzięki czemu jest w stanie stworzyć fryzury, które przerastają oczekiwania naszych klientów.
Jest osobą niezwykle cenioną przez naszą firmę ze względu na długą współpracę. Włożyła dużo serca i pracy w doskonaleniu naszego salonu, wspólnie z nami stawiała pierwsze kroki i obserwowała efekty wspólnie realizowanych projektów.
Specjalistka od męskiego strzyżenia i modelowania włosów. Solidna i precyzyjna profesjonalistka, która również dba o dotrzymanie wszystkich terminów związanych z prowadzeniem salonu. To jej uśmiech po części stał się wizytówką naszej firmy.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
[vc_row][vc_column][vc_column_text]Fryzjerka w Salonie Kataluna Kraków! Pracuje 21 lat w zawodzie. Fryzjerka stylistka, wizjonerka, człowiek z pasją. Z pod jej doświadczonych rąk każdy wychodzi zadowolony. Jest czarodziejką w swoim fachu. Widać pasję w jej oczach. Robi przepiękne balejaże, czesze koki i warkocze. Strzyżenia z pod jej ręki to perfekcja.
Beata pracuje w naszym salonie w Krakowie, ul. Limanowskiego 36.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]




