SALON FRYZJERSKI KATALUNA

O NAS

Salon fryzjerski Kataluna powstał w czerwcu 2006 roku. Zaczynaliśmy od małego, 3-osobowego saloniku, ale pełni pasji i chęci do pracy. Liczba klientów sukcesywnie wzrastała więc z biegiem czasu nie byliśmy w stanie ich pomieścić i profesjonalnie obsłużyć. Po 4 latach przenieśliśmy salon do większego lokalu o powierzchni 70 m2 na wielickim rynku. Ciągle się rozwijaliśmy i ulepszaliśmy poziom naszych usług z myślą o naszych klientach.

Obecnie powierzchnia naszego salonu wynosi 210 m2, posiadamy 5 myjni w specjalnej strefie relaksacyjnej, 11 stanowisk, specjalną strefę dla dzieci wraz z salonikiem dla najmłodszych klientów, bardzo dużą liczbę pracowników, zatrudniamy uczniów oraz stażystów. Poszerzyliśmy zakres naszych usług o kosmetykę oraz gabinet do masażu.

Staramy się sprostać wymaganiom obecnego rynku. Nieustannie poszukujemy nowych wyzwań, uczestniczymy w sesjach zdjęciowych i różnego typu imprezach promujących usługi fryzjerskie oraz nasz salon. Staramy się być dla was jak najlepsi dlatego standard naszych usług podnosimy z miesiąca na miesiąc.

Wszystkich Państwa chcących skorzystać z naszych usług serdecznie zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego.

Godziny

Pracy

Salon Fryzjerski Kataluna

ul. Rynek Górny 4
32-020 Wieliczka
kom.: 517 609 631
tel.: 12 288 00 22

Pn - Pt: 08:00 - 21:00

So: 08:00 - 18:00

Świadczymy usługi fryzjerskie w zakresie:

Jako profesjonalny salon fryzjerski gwarantujemy odpowiedni poziom usług oraz bezpieczeństwo.

Koloryzacja

koloryzacja włosów

Dla dzieci

Strzyżenie dla dziecie

Trwała

trwała

Strzyżenie pań

Strzyżenie damskie

Stylizacja Włosów

Modelowanie włosów

Strzyżenie panów

Strzyżenie męskie

Zabiegi

zabiegi regeneracyjne

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów
Image background
Loading...

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług

Nasze wieloletnie doświadczenie przekładamy na pełną satysfakcję klienta, oraz dobre samopoczucie na wiele dni po każdej wizycie w naszych salonach.