Stanowisko : Właściciel salonu
Doświadczenie : 20 lat

Właściciel salonu Kataluna, czyli osoba, która zna firmę jak własną kieszeń. Pomysłodawczyni i założycielka tego miejsca, która całe swoje serce wkłada w prowadzenie firmy i zarządzanie ludźmi.

„Moja pasja do fryzjerstwa nie wzięła się znikąd. Już od najmłodszych lat miałam wzór, który wiedziałam, że w przyszłości będę chciała naśladować. Moja mama jest fryzjerką i chyba talent fryzjerski jest u nas po prostu genetyczny. W szkole podstawowej wiele dziewczynek lubi eksperymentować z włosami, dla mnie jednak było to coś więcej. Miałam własne wizje i pomysły, które chciałam jak najszybciej wdrożyć w życie i realizować. Nigdy nie przypuszczałam, że w przyszłości będę w tym miejscu w mojej karierze zawodowej, w którym jestem teraz. Owszem, jestem osobą zdeterminowaną i zawszę dążę do wyznaczonych sobie celów. To jednak przerosło moje oczekiwania i wiem, że gdyby nie ludzie, z którymi pracuje, nie osiągnęłabym tak wiele.”

Training Experience
Więcej o Agnieszce

Właścicielka Agnieszka Molek-Rusin jest duszą tego salonu, jej zaangażowanie i motywacja jest dostrzegalna na każdym kroku. Głowa pełna pomysłów nie pozwala jej zwalniać tempa nawet na chwilę, nieustannie coś zmienia, doskonali i ulepsza.

„Pomimo, że mam już własny salon i wokół całe grono zdolnych i utalentowanych pracowników, to nadal chcę podnosić swoje kwalifikacje. Zmieniają się trendy, wymagania i oczekiwania klientów. Potrzeba mnóstwo pracy i zaangażowania, aby wszystkie poznać i zaspokoić. Biorę udział w wielu szkoleniach i pokazach. Staram się zagłębiać w tę branżę, nie pozostając jedynie w czterech ścianach mojego salonu. To ważne, aby mieć świadomość swoich niedoskonałości i braków. Każdy z nas przecież takowe posiada.”

Inwestycja w salon i ludzi, którzy to pracują jest wpisane w jej codzienne obowiązki. Stara się, aby każdy czuł się tutaj dobrze i chętnie przychodził każdego dnia do pracy. Zapewnia im najlepsze warunki i doskonali ich warsztat. Ma niezwykłe umiejętności dostrzegania potencjału w każdym ze swoich pracowników.

„Wzajemne zrozumienie, słuchanie siebie nawzajem i efektywna komunikacja to jest mój przepis na dobre relacje z moimi pracownikami. Moim największym osiągnięciem jest mój zespół, czyli ludzie o wszechstronnych umiejętnościach, pasji, nieograniczonych możliwościach i wysokiej kulturze osobistej. Szanuje każdego z nich, a oni odwdzięczają mi się tym samym. Kocham to, co robię i nie zamierzam z tego nigdy rezygnować.”

Training Skills
  • Wiedza 100 %
  • Doświadczenie 100 %

Poznaj innych pracowników salonu Kataluna

Jesteśmy utalentowanym zespołem fryzjerów. Ciągle doskonalimy nasze umiejętności uczestnicząc w różnych szkoleniach

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ambitna i uzdolniona asystentka salonu Kataluna. Miła, spokojna i sympatyczna, chętna do pomocy specjalizuje się w kolorowych warkoczykach dla dzieci.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
    [vc_row][vc_column][vc_column_text]Specjalista w koloryzacjach damskich oraz przedłużaniu włosów metodą kanapkową. Dziś jest częścią zespołu już od prawie 10 lat. Czesze zarówno kobiety, jak również strzyże mężczyzny. Prawdziwy artysta, który zaplata wspaniałe warkocze, czesze koki i loki. Kobiece grono naszych klientów ufa jego dokładności i precyzji, szczególnie dotyczy to właścicielek gęstych, długich włosów. Wykonuje ombre i stara się wykorzystywać jak najwięcej nowo poznanych technik. Bardzo szybko zyskał zaufanie nasze i klientów. Oczarowuje uśmiechem i zaraża optymizmem. Uwielbia się śmiać i jest duszą towarzystwa. Pomimo, że lubi zadzierać z szefową, cieszy się bardzo dużą sympatią wśród wszystkich pracowników salonu[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
      [vc_row][vc_column][vc_column_text]Nauczyciel i szkoleniowiec, mistrzyni upinania koków Pełen profesjonalizm wyczucie smaku, gustu oraz potrzeb klienta. Dla niej praca to coś więcej, serce jakie wkłada w zrozumienie potrzeb Klienta a w konsekwencji wydobycie jego naturalnego piękna. Jest mistrzynią upinania koków oraz doborze fryzury do sukien ślubnych. Nauczyciel i szkoleniowiec. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobywała szkoląc się oraz prowadząc swój salon, przeniesie i wykorzysta to wszystko w prowadzeniu Salonu Kataluna w Krakowie oprócz obsługi klienta będzie dbać o wizerunek naszej firmy szkolić i uczyć.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]