Stanowisko : Właściciel salonu
Doświadczenie : 20 lat

Właściciel salonu Kataluna, czyli osoba, która zna firmę jak własną kieszeń. Pomysłodawczyni i założycielka tego miejsca, która całe swoje serce wkłada w prowadzenie firmy i zarządzanie ludźmi.

„Moja pasja do fryzjerstwa nie wzięła się znikąd. Już od najmłodszych lat miałam wzór, który wiedziałam, że w przyszłości będę chciała naśladować. Moja mama jest fryzjerką i chyba talent fryzjerski jest u nas po prostu genetyczny. W szkole podstawowej wiele dziewczynek lubi eksperymentować z włosami, dla mnie jednak było to coś więcej. Miałam własne wizje i pomysły, które chciałam jak najszybciej wdrożyć w życie i realizować. Nigdy nie przypuszczałam, że w przyszłości będę w tym miejscu w mojej karierze zawodowej, w którym jestem teraz. Owszem, jestem osobą zdeterminowaną i zawszę dążę do wyznaczonych sobie celów. To jednak przerosło moje oczekiwania i wiem, że gdyby nie ludzie, z którymi pracuje, nie osiągnęłabym tak wiele.”

Training Experience
Więcej o Agnieszce

Właścicielka Agnieszka Molek-Rusin jest duszą tego salonu, jej zaangażowanie i motywacja jest dostrzegalna na każdym kroku. Głowa pełna pomysłów nie pozwala jej zwalniać tempa nawet na chwilę, nieustannie coś zmienia, doskonali i ulepsza.

„Pomimo, że mam już własny salon i wokół całe grono zdolnych i utalentowanych pracowników, to nadal chcę podnosić swoje kwalifikacje. Zmieniają się trendy, wymagania i oczekiwania klientów. Potrzeba mnóstwo pracy i zaangażowania, aby wszystkie poznać i zaspokoić. Biorę udział w wielu szkoleniach i pokazach. Staram się zagłębiać w tę branżę, nie pozostając jedynie w czterech ścianach mojego salonu. To ważne, aby mieć świadomość swoich niedoskonałości i braków. Każdy z nas przecież takowe posiada.”

Inwestycja w salon i ludzi, którzy to pracują jest wpisane w jej codzienne obowiązki. Stara się, aby każdy czuł się tutaj dobrze i chętnie przychodził każdego dnia do pracy. Zapewnia im najlepsze warunki i doskonali ich warsztat. Ma niezwykłe umiejętności dostrzegania potencjału w każdym ze swoich pracowników.

„Wzajemne zrozumienie, słuchanie siebie nawzajem i efektywna komunikacja to jest mój przepis na dobre relacje z moimi pracownikami. Moim największym osiągnięciem jest mój zespół, czyli ludzie o wszechstronnych umiejętnościach, pasji, nieograniczonych możliwościach i wysokiej kulturze osobistej. Szanuje każdego z nich, a oni odwdzięczają mi się tym samym. Kocham to, co robię i nie zamierzam z tego nigdy rezygnować.”

Training Skills
  • Wiedza 100 %
  • Doświadczenie 100 %

Poznaj innych pracowników salonu Kataluna

Jesteśmy utalentowanym zespołem fryzjerów. Ciągle doskonalimy nasze umiejętności uczestnicząc w różnych szkoleniach

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ambitna fryzjerka męska, damska oraz dziecięca. Jest bardzo miła i ma ogromny potencjał, co ogromnie nas cieszy. Szybko się uczy i nieustannie doskonali swój warsztat. Ambitnie podchodzi do nowopoznanych technik i wykorzystuje je w codziennej pracy. Natalia pracuję w naszym salonie w Krakowie przy ulicy Limanowskiego 36.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
    [vc_row][vc_column][vc_column_text]Niezwykle precyzyjna i dokładna, specjalistka w keratynowym prostowaniu włosów. Zajmuje się koloryzacjami, baleyage, a także pielęgnacjami dobranymi indywidualnie do potrzeb włosów. Specjalizuje się w keratynowym prostowaniu włosów przedłużaniu włosów, a także przedłużaniem włosów metodą kanapkową hairtalk.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
      [vc_row][vc_column][vc_column_text]Bardzo zdolna i ambitna asystentka w Salonie Kataluna. Radosna, pomocna, pozwala zrelaksować się klientkom na myjni.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]